Co robimy?

Analiza
i consulting

Nim wejdziesz do gry, musisz poznać jej zasady. Nasz zespół consultingu dostarczy Ci wyczerpującą analizę biznesową i techniczną.

Koncepcje kreatywne

Za najlepszymi pomysłami stoi dobrze przemyślana strategia. Kluczem do działającego projektu grywalizacyjnego jest ustalenie celu biznesowego i dopasowanie do niego odpowiedniej koncepcji kreatywnej.

Scenariusze gier

Dobrze zaprojektowana gra oznacza wciągające flow. Tworzymy zasady i łączymy je z dozą zabawy i interakcjami społecznymi. Cel? Pełne zaangażowanie użytkownika i motywacja do podejmowania konkretnych akcji.

UX i UI

Koncepcja kreatywna zawsze musi iść w parze z dobrze zaprojektowaną platformą. Efekt? Intuicyjny interfejs, przejrzysta architektura informacji i prawdziwie angażująca ścieżka użytkownika.

Projekty graficzne

Jeśli chodzi o grafikę – nie podążamy wyznaczonymi ścieżkami. Mamy nadmiar pomysłów i wiemy, jak stworzyć projekty, które pokochają Twoi użytkownicy.

Aplikacje webowe

Uszyte na miarę. Dopasowane do Twoich oczekiwań. Dzięki integracji z naszym API, i najlepszymi praktykami programowania tworzymy niezawodne produkty, zgodne z Twoją wizją i wymaganiami.

Aplikacje mobilne i IoT

Na każdą platformę i urządzenie mobilne. Kompatybilne z wearables, beacons czy innymi urządzeniami IoT . Bazując na skryptach reaktywnych dajemy możliwość tworzenia aplikacji funkcjonujących w czasie rzeczywistym.

Testowanie aplikacji

Tworząc aplikacje dbamy o każdy szczegół, a jakość oprogramowania jest naszym największym priorytetem. Przegląd kodu, testowanie strukturalne i ścisła kontrola jakości to podstawa naszej pracy.

Wdrożenie i wsparcie

Wsparcie na każdym etapie produkcji aplikacji, jak również po jej publikacji. Aktualizacja, naprawa, a może nowa funkcjonalność? Jesteśmy gotowi na wszystko.

Po pierwsze:

mocne fundamenty

SoInteractive powstało w 2008 roku z pasji do nowych technologii. Z siedzibą w Krakowie i oddziałem w Warszawie dostarczamy rozwiązania dla międzynarodowych klientów. Jesteśmy partnerem biznesowym, a zarazem spółką stowarzyszoną Comarch S.A., globalnego dostawcy biznesowych rozwiązań IT z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Po drugie:

międzynarodowe projekty

Know-how i wiedza z różnych dziedzin — zaczynając od programowania, testowania, UX, grafiki, zarządzania projektami, a kończąc na koncepcji kreatywnej. Szerokie spektrum działania pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

Telefon: +48 12 687 77 09

Email: info@sointeractive.pl

Kontakt