USE ARROWS TO MOVE

Success Story

Program TrueBlue Badges dla JetBlue

Loty do ponad 80 destynacji, 52 lotniska i ponad 30 milionów pasażerów obsługiwanych każdego roku. Liczby robią wrażenie, co jednak z utrzymaniem lojalności klienta — aktualnie największym wyzwaniem stojącym przed przewoźnikami? Potrzeby klientów ewaluowały. Ważne stały się doświadczenia, które marka może dostarczyć swoim klientom. Zwykły program lojalnościowy nie jest już wystarczający. JetBlue potrzebowało czegoś więcej. Czegoś, co zbuduje zaangażowanie na nowym poziomie. W odpowiedzi na te oczekiwania powstała platforma grywalizacyjna, zaprojektowana specjalnie dla JetBlue Airways — TrueBlue Badges.

Koncepcja

Nieustanne zaangażowanie

Zaangażowanie na każdym etapie podróży klienta. Wyzwania, zadania i aktywności użytkowników — to wszystko na etapie przeglądania strony internetowej, rezerwacji biletów, zakupów, jak i samego lotu.

Koncepcja

Profil użytkownika

Historia podróży, postęp, ranking, wykonane zadania i zebrane odznaki. Wszystko w jednym miejscu. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Koncepcja

Proste zasady

Podstawą dobrego systemu grywalizacyjnego są proste zasady, zrozumiałe dla wszystkich. Dołącz do programu TrueBlue Badges, zdobywaj punkty, zbieraj odznaki, rywalizuj, i wygrywaj. Zobacz, jakie to proste!

Mechanizm angażowania

Kluczowe funkcjonalności

Interaktywna mapa

Spersonalizowane mapy lotów na terenie całych USA. Lataj i dziel się Twoimi podróżami.

Kluczowe funkcjonalności

Integracja z mediami społecznościowymi

Kluczowe funkcjonalności

Zadania specjalne

Podejmuj wyzwania i rywalizuj z innymi użytkownikami.

Wyniki (po pierwszym roku)

1.6m

wyświetleń na Facebooku obrandowanej treści (interaktywne mapy, odznaki)

200k

zaangażowanych użytkowników

1.6m

przyznanych odznak