Opinie praktykantów

Patryk

Junior iOS Developer

O SoInteractive dowiedziałem się z targów pracy na AGH, gdzie studiuję. Czemu zdecydowałem się aplikować? Przede wszystkim ze względu na możliwość rozwoju w iOS... 

O SoInteractive dowiedziałem się z targów pracy na AGH, gdzie studiuję. Czemu zdecydowałem się aplikować? Przede wszystkim ze względu na możliwość rozwoju w iOS. W trakcie praktyk miałem okazję korzystać z wielu frameworków oraz mogłem poznać proces tworzenia aplikacji od zera współpracując z backendem. W SoInteractive najbardziej lubię przyjazną atmosferę i... słodkie piątki. Moje plany na najbliższą przyszłość to przede wszystkim obrona pracy inżynierskiej i dalszy rozwój w zakresie programowania na platformę iOS.

WIĘCEJ SCHOWAJ

Magda

Junior iOS Developer

Podczas praktyk zajmowałam się programowaniem aplikacji na iOS. Pracowałam w drużynie budującej od podstaw własny projekt Smart Office...

Podczas praktyk zajmowałam się programowaniem aplikacji na iOS. Pracowałam w drużynie budującej od podstaw własny projekt Smart Office, który miał za zadanie ułatwić i umilić pracownikom życie w firmie. W SoI najbardziej podobała mi się panująca w zespole atmosfera. Cieszę się z możliwości spędzania czasu robiąc to, co lubię w gronie przyjaciół, z którymi mogę pożartować i porozmawiać na luzie! Dzięki temu, że wraz z pozostałymi praktykantami tworzyliśmy projekt od samego początku, mogłam zmierzyć się z wszystkimi etapami budowania dużej aplikacji, co byłoby niemożliwe do osiągnięcia w pojedynkę. Dodatkowo nauczyłam się rozwiązywać problemy, które ciężko zdiagnozować programując samemu w domu.

Praktyki to doskonały czas, aby zapoznać się ze sposobem funkcjonowania firmy oraz z zasadami w niej panującymi. Cały ten okres wspominam z uśmiechem. Jestem dumna z ilości zdobytej wiedzy. Nie przypuszczałam, że jestem w stanie zrobić taki postęp w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Polecam wszystkim to uczucie!

WIĘCEJ SCHOWAJ

Sebastian

Junior Front-end Developer

O możliwości praktyk w SoInteractive dowiedziałem się z Centrum Karier AGH. Spodobała mi się idea przemiany od zera do superbohatera i...

O możliwości praktyk w SoInteractive dowiedziałem się z Centrum Karier AGH. Spodobała mi się idea przemiany od zera do superbohatera i postanowiłem aplikować. Marek, który w czasie praktyk był moim mentorem, wprowadził mnie w tematykę systemów grywalizacyjnych oraz zaprosił do współpracy w tworzeniu wewnętrznego projektu. W SoI najbardziej cenię atmosferę. To idealne miejsce dla osób, które zaczynają swoją karierę. Dzięki praktykom dowiedziałem się, jak wyglądają prawdziwe, duże projekty. W najbliższej przyszłości zamierzam zdobyć tytuł inżyniera i mam nadzieję rozwijać swoją karierę zawodową w SoInteractive. 

WIĘCEJ SCHOWAJ

Piotrek

Junior Scala Developer

Zdecydowałem się wziąć udział w praktykach, bo chcę rozwijać swoje umiejętności w Scali. Dodatkowo przemówiła do mnie strona SoI – mam słabość do superbohaterów. Od razu odniosłem wrażenie...

Zdecydowałem się wziąć udział w praktykach, bo chcę rozwijać swoje umiejętności w Scali. Dodatkowo przemówiła do mnie strona SoI – mam słabość do superbohaterów. Od razu odniosłem wrażenie, że to firma, w której panuje świetna atmosfera. Również dzięki opiniom osób tu pracujących wiedziałem, że warto aplikować.

Od samego początku praktyk dołączyłem do jednego z zespołów i zajmowałem się wdrażaniem projektów, opracowywaniem nowych funkcjonalności i walką z bugami. Cieszę się, że dołączyłem w momencie, gdy zespół zajmował się wdrażaniem dużego projektu. Szybko dostałem odpowiedzialne zadanie i mam poczucie, że mogłem sporo wnieść do pracy.

Czego nauczyłem się dzięki praktykom? Mimo że aplikując do SoInteractive miałem już wiedzę na temat programowania, to odnoszę wrażenie, że nauczyłem się wszystkiego, co teraz umiem. Mam lepsze podejście do rozwiązywania problemów oraz poznałem wiele narzędzi, o których wcześniej nie miałem pojęcia.

WIĘCEJ SCHOWAJ

Łukasz

Junior JavaScript Developer

Moją uwagę od razu zwróciła ciekawa strona główna firmy i interesujące projekty, jakie SoInteractive realizowało. Już sama rozmowa kwalifikacyjna...
Moją uwagę od razu zwróciła ciekawa strona główna firmy i interesujące projekty, jakie SoInteractive realizowało. Już sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w luźnej i przyjaznej atmosferze. W trakcie praktyk nie było inaczej. W SoI byłem odpowiedzialny za tworzenie aplikacji z wykorzystaniem AngularJS. W razie jakiegokolwiek problemu, zawsze otrzymywałem pomoc team leaderów. Z praktyk mam dużo fajnych wspomnień. Najlepsze? Oczywiście planszówkowa integracja w Hexie!
WIĘCEJ SCHOWAJ

Masz jakieś pytania?

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz wiadomość!

KONTAKT
ZOBACZ OFERTY