Opinie praktykantów

Bartek

Junior Android Developer

O Superhero Academy dowiedziałem się od znajomych, a na Targach Pracy miałem możliwość poznać firmę bliżej. Bardzo zainteresowała mnie grywalizacja – nie znam wielu firm, które zajmują się tym tematem. W trakcie praktyk byłem częścią 12-osobowego teamu. Naszym zadaniem było stworzenie aplikacji...

O Superhero Academy dowiedziałem się od znajomych, a na Targach Pracy miałem możliwość poznać firmę bliżej. Bardzo zainteresowała mnie grywalizacja – nie znam wielu firm, które zajmują się tym tematem. W trakcie praktyk byłem częścią 12-osobowego teamu. Naszym zadaniem było stworzenie aplikacji, która pozwala użytkownikom poczuć na własnej skórze, czym jest grywalizacja. 
Jestem bardzo zadowolony z praktyk w SoInteractive. Miałem możliwość pracować nad projektem od zera. Dzięki temu poznałem cały proces powstawania i implementacji aplikacji. Nauczyłem się również pracy  w grupie – ciągle byliśmy w sytuacji, gdy praca jednej osoby zależy od pracy innych i dobra komunikacja była bardzo ważna. Przyswoiłem dobre praktyki czystego kodu, poznałem nowe technologie oraz inne podejście do rozwiązywania problemów. Każdy pracownik był chętny, aby nam pomóc w naszym projekcie. Pracowaliśmy w naprawdę fantastycznej atmosferze. Moje najlepsze wspomnienie z czasu praktyk? Demo sprintów! Po każdym sprincie prezentowaliśmy efekty naszej pracy innym pracownikom firmy. Zobaczyć zadowolenie na ich twarzach? Bezcenne :) W planach na najbliższą przyszłość mam obronę pracy inżynierskiej i rozwijanie się w tworzeniu aplikacji na Androida.  

WIĘCEJ SCHOWAJ

Patrycja

Junior Javascript Developer

Ofertę praktyk SoInteractive przesłał mi kolega. Po zapoznaniu się ze stroną firmy zdecydowałam się aplikować na staż. Zgłoszenie, test wiedzy, rozmowa rekrutacyjna i… zostałam praktykantką Superhero Academy! W czasie stażu tworzyliśmy aplikację dla potencjalnych klientów SoInteractive, która...

Ofertę praktyk SoInteractive przesłał mi kolega. Po zapoznaniu się ze stroną firmy zdecydowałam się aplikować na staż. Zgłoszenie, test wiedzy, rozmowa rekrutacyjna i… zostałam praktykantką Superhero Academy!
W czasie stażu tworzyliśmy aplikację dla potencjalnych klientów SoInteractive, która pokazuje ideę grywalizacji w praktyce. Zajmowałam się pracami nad aplikacją webową. Staż dostarczył mi sporą dawkę praktycznej wiedzy. Miałam szansę zobaczyć, jak powstaje aplikacja od pomysłu aż do realizacji. Udało mi się również wynieść dużo dobrych praktyk, jeśli chodzi o pisanie czystego kodu. Ogromnym plusem było to, że wszyscy stażyści siedzieli w jednym pokoju – ułatwiło nam to komunikację. Moim najmilszym wspomnieniem z czasu praktyk jest pierwsze demo – wszystko było zrobione na czas i pracownicy firmy nie kryli podziwu dla efektów naszej pracy. 
Obecnie pracuje na stanowisku Junior JavaScript Developer w bardzo doświadczonym i pomocnym teamie. Dzięki temu każdego dnia bardzo dużo się uczę. 

 

WIĘCEJ SCHOWAJ

Kuba

Junior DevOps Engineer

O programie Superhero Academy dowiedziałem się od znajomego. Spotkaliśmy się na Targach Pracy AGH i to on zachęcił mnie to aplikowania na praktyki w SoInteractive. Byłem bardzo zadowolony, kiedy dostałem informację, że mogę wziąć udział w Superhero Academy...

O programie Superhero Academy dowiedziałem się od znajomego. Spotkaliśmy się na Targach Pracy AGH i to on zachęcił mnie to aplikowania na praktyki w SoInteractive. Byłem bardzo zadowolony, kiedy dostałem informację, że mogę wziąć udział w Superhero Academy. 
Razem z innymi stażystami pracowałem nad wspólnym projektem. Równocześnie wykonywałem zadania w ramach zespołu DevOpsów. W czasie stażu przyswoiłem wiele dobrych praktyk w zakresu technologii DevOpsowych. W SoInteractive najbardziej lubię panującą atmosferę, wyzwania, z którymi mogę się zmierzyć i oczywiście słodkie piątki.

 

WIĘCEJ SCHOWAJ

Maciek

Junior Scala Developer

Zdecydowałem się na praktyki w SoInteractve, ponieważ chciałem rozwijać się w Scali i zaciekawił mnie nietypowy obszar działalności firmy. Już podczas rozmowy rekrutacyjnej spodobała mi się luźna atmosfera, a opinie pracowników firmy tylko potwierdziły, że...

Zdecydowałem się na praktyki w SoInteractve, ponieważ chciałem rozwijać się w Scali i zaciekawił mnie nietypowy obszar działalności firmy. Już podczas rozmowy rekrutacyjnej spodobała mi się luźna atmosfera, a opinie pracowników firmy tylko potwierdziły, że warto aplikować. W praktykach najbardziej wartościowa była dla mnie możliwość stworzenia całego projektu od podstaw – poznaliśmy wszystkie etapy od planowania do wdrożenia. Możliwość pogodzenia pracy ze studiami, atmosfera oraz ciekawe technologie sprawiają że dalszy rozwój w SoInteractive będzie dla mnie przyjemnością.

WIĘCEJ SCHOWAJ

Ola

Junior Copywriter

Do SoInteractive trafiłam trochę przypadkiem. Kończąc filologię klasyczną nie myślałam, że mogę pracować w branży IT. Okazało się, że wśród stanowisk deweloperskich w Superhero Academy było jedno miejsce dla aspirującego copywritera. W jednej chwili postanowiłam aplikować...

Do SoInteractive trafiłam trochę przypadkiem. Kończąc filologię klasyczną nie myślałam, że mogę pracować w branży IT. Okazało się, że wśród stanowisk deweloperskich w Superhero Academy było jedno miejsce dla aspirującego copywritera. W jednej chwili postanowiłam aplikować. Udało się, zostałam przyjęta! Podczas praktyk zadaniem stażystów było stworzenie aplikacji pokazującej mechanizm działania i zalety grywalizacji. Odpowiadałam za przygotowanie tekstów i prace koncepcyjne. Dwa miesiące minęły szybko, a ja w tym czasie nauczyłam się naprawdę wiele. Przede wszystkim dowiedziałam się, jak wygląda praca nad dużym projektem. Wyćwiczyłam także umiejętność rozwiązywania problemów w krótkim czasie. I co najważniejsze – rozwinęłam swój warsztat językowy. W SoInteractive dostałam możliwość wykorzystania filologicznego wykształcenia w praktyce i to jest dla mnie najbardziej satysfakcjonujące. Świetna atmosfera, wspierający Team Leader, ogromne możliwości rozwoju i pomocna w każdej chwili załoga SoI – to wszystko sprawiło, że bardzo chciałam zostać tu na dłużej. I znowu się udało! Po praktykach dołączyłam do działu kreacji jako Junior Copywriter, gdzie dalej mogę doskonalić swoje umiejętności. Ta przygoda chyba nie mogła się dla mnie skończyć lepiej!

 

WIĘCEJ SCHOWAJ

Kuba

Junior iOS Developer

O SoInteractive dowiedziałem się od znajomych, a więcej informacji o firmie i Superhero Academy uzyskałem na Targach Pracy AGH.
Podczas stażu bardzo podobała mi się panująca atmosfera. Nie czułem się jak stażysta czy ktoś obcy z zewnątrz, ale jak członek zespołu. Byliśmy traktowani...

O SoInteractive dowiedziałem się od znajomych, a więcej informacji o firmie i Superhero Academy uzyskałem na Targach Pracy AGH.
Podczas stażu bardzo podobała mi się panująca atmosfera. Nie czułem się jak stażysta czy ktoś obcy z zewnątrz, ale jak członek zespołu. Byliśmy traktowani bardzo profesjonalnie. W trakcie stażu tworzyłem aplikację na urządzenia mobilne z systemem iOS. Miałem okazję podszkolić się w Swifcie. Zawsze ktoś miał czas, żeby sprawdzić mój kod i dać mi wskazówki, jak go poprawić. Mogłem na bieżąco zorientować się, jakie błędy popełniam, a to pozwoliło mi szybko zdobywać wiedzę. Krótko mówiąc, nauczyłem się pisać bardziej przemyślany kod. Najlepszym czasem praktyk była dla mnie sama końcówka, gdy musieliśmy w krótkim czasie spiąć całą aplikację. Pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem i wzajemnie się wspieramy.

 

WIĘCEJ SCHOWAJ

Masz jakieś pytania?

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz wiadomość!

KONTAKT
ZOBACZ OFERTY