Oferty pracy

Scala Developer

Kraków
Profil
Twoje zadania:
  • Rozwój i utrzymanie projektów
  • Opracowanie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej wdrożonych rozwiązań
  • Dbanie o wysoką jakość kodu (pair programming, code reviews)
  • Praca w metodyce Scrum
  • Wsparcie zespołu, dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka Scala
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami Akka
  • Umiejętność projektowania w architekturze mikroserwisowej
  • Znajomość wzorców CQRS i ES
  • Podstawowa znajomość paradygmatu programowania funkcyjnego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • Znajomość baz Cassandra, MongoDB i kolejki RabbitMQ
  • Znajomość koncepcji DDD
Co oferujemy?
  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę umowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny program szkoleń
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Siłownię, basen, saunę - bez ograniczeń i trzy kroki od biura
  • Kartę MultiSport (MultiActive lub MultiSport Premium)
  • Parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów
  • Słodkości w każdy piątek
Jak działa nasz system?
  • Nasza platforma rozwijana jest w architekturze mikroserwisów. Głównymi technologiami rozproszonego systemu przetwarzania zdarzeń są Scala RabbitMQ, Cassandra, Akka, oraz Play!. Językiem JavaScript posługujemy się zarówno na front-endzie (AngularJS, HTML5, CSS3) jak i na back-endzie, gdzie służy on jako medium skryptów reaktywnych. W procesie Continuous Integration oraz Continuous Delivery wspomagamy się Jenkinsem, Dockerem oraz Ansible. Ponadto przykładamy bardzo dużą wagę do jakości kodu, zrozumienia realizowanych zadań, komunikacji w zespole oraz automatyzacji procesów.
Jak aplikowac?

Zaaplikuj online lub prześlij swoje CV na adres: jobs@sointeractive.pl z dopiskiem w temacie: Scala Developer. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."