Oferty pracy

Webdeveloper

Miejsce pracy: Kraków

Zwinnie poruszasz się w HTML5, CSS3 i Photoshopie? Poczucie estetyki masz zaszczepione w genach, a do tego nie plączesz się w JavaScript? Jeśli chcesz, aby w Twoje sieci wpadały ciekawe, grywalizacyjne projekty — dołącz do nas!

Profil
Twoje zadania:
  • Tworzenie responsywnych serwisów internetowych
  • Wdrażanie naszego autorskiego systemu CMS
  • Tworzenie warstwy frontendowej oraz skryptów JS systemów grywalizacyjnych oraz interaktywnych gier
  • Aktualizacja i modernizacja istniejących serwisów internetowych oraz systemów grywalizacyjnych
  • Opcjonalnie:­ tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o technologie webowe
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, w tym zagadnień związanych z RWD
  • Bardzo dobra znajomość CSS3 (mile widziana znajomość preprocesorów CSS, np. SASS, LESS lub Stylus)
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Znajomość AngularJS i/lub jQuery
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • Znajomość Bootstrap 3, Ionic oraz ReactJS
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji: Gulp lub Grunt
  • Znajomość NodeJS
  • Podstawowa znajomość PHP oraz SQL
  • Znajomości Adobe Photoshop lub innego programu graficznego
Co oferujemy?
  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie — adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Dowolną formę umowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny program szkoleń
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Siłownię, basen, saunę – bez ograniczeń i trzy kroki od biura
  • Kartę MultiSport (MultiActive lub MultiSport Premium)
  • Parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów
  • Słodkości w każdy piątek
Jak aplikować?

Zaaplikuj online lub prześlij swoje CV na adres: jobs@sointeractive.pl z dopiskiem w temacie: Webdeveloper. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."