Oferty pracy

Software Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Wiesz co to research, a projektowanie funkcjonalności i programowanie to Twoja pasja? Chcesz aktywnie uczestniczyć w każdym etapie budowania aplikacji? Dołącz do nas i ciesz się dużym poziomem samodzielności jako Software Developer w naszym warszawskim teamie.

Profil
Twoje zadania:
  • Tworzenie serwisów internetowych
  • Tworzenie aplikacji mobilnych na Android i iOS
  • Projektowanie baz danych
  • Integracja z istniejącymi systemami, w tym IsaaCloud
  • Wsparcie techniczne dla klientów
Wymagania:
  • Znajomość przynajmniej dwóch z podanych języków programowania: PHP, Java, JavaScript, Objective C
  • Umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami – w szczególności Git
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji i komunikację z klientem
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Samodzielność
Mile widziane:
  • Znajomość Node.JS, jQuery, AngularJS, Bash
  • Znajomość Unixa, Apache
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (w szczególności MongoDB)
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na Android i iOS
Co oferujemy?
  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę umowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny program szkoleń
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę MultiSport (MultiActive lub MultiSport Premium)
  • Słodkości w każdy piątek
Jak aplikować?

Zaaplikuj online lub prześlij swoje CV na adres: jobs@sointeractive.pl z dopiskiem w temacie: Software Developer. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."