Oferty pracy

iOS Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś przekonany o wyższości iOS nad Androidem? Nie boisz się ambitnych i rozwojowych projektów, a Objective-C masz w małym palcu? Poszukujemy iOSowca, który mobilność ma we krwi!

Twoje zadania:
  • projektowanie, implementacja i integracja rozwiązań na urządzenia mobilne
  • realizacja zleconych zadań zgodnie z planem działań
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową
  • współpraca z innymi członkami zespołu
Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (na urządzenia z systemem iOS)
  • bardzo dobra znajomość Objective-C
  • bardzo dobra znajomość iOS SDK
  • znajomość bazy danych SQLite
  • znajomość systemu kontroli wersji (SVN / GIT)
  • wiedza z zakresu zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie i pisanie dokumentacji technicznej
Co oferujemy?
  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie — adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • elastyczne godziny pracy
  • indywidualny program szkoleń
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • nieograniczony dostęp do kompleksu rekreacyjnego
  • kartę MultiSport (MultiActive lub MultiSport Premium)
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • słodkości w każdy piątek
Jak aplikowac?

Zaaplikuj online lub prześlij swoje CV na adres: jobs@sointeractive.pl z dopiskiem w temacie: iOS Developer. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."